חוגי העשרה והרחבת הדעת

חוגי העשרה לילדים, נוער ומבוגרים הם חלק בלתי נפרד ממכלול מגוון ועשיר של פעילויות ספורט ותרבות המתקיימות במינהל הקהילתי במהלך השנה. עם פתיחת שנת הלימודים תשע”ח אנו שמחים להגיש לכם היצע נרחב של חוגים ופעילויות בתחומים וגילאים שונים. גם השנה חידשנו את היצע החוגים שלנו ובמקביל המשכנו עם חוגים אהובים ומוכרים.

חוגי המינהל הקהילתי מהווים אמצעי למימוש עצמי וקרש קפיצה לפיתוח תחומי עניין, תחביבים וכשרונות. אנו עושים
מאמצים להרחיב את הפעילויות בכל הענפים ובטוחים שכל אחד ואחד מכם יצליח למצוא את מקומו במערך החוגים שלנו.

שימו לב! ניתן להירשם לכל החוגים דרך אתר האינטרנט של החברה למתנסי"ם בכתובת
www.matnasim.org.il בלשונית ״רישום לפעילויות״

לכל שאלה ובקשה ניתן לפנות אלי במייל reutka11@gmail.com או בטלפון 02-6337886.

חוגי העשרה

דורות החומה - מועדון נשים

דורות החומה - מועדון נשים

בהדרכת: רכזת: עירית אורבך

הגיל השלישי
פרשת שבוע

פרשת שבוע

בהדרכת: דבורה מנטל

הגיל השלישי
אנגלית מתחילים / מתקדמים

אנגלית מתחילים / מתקדמים

בהדרכת: פנינה כהן

הגיל השלישי
ברידג'

ברידג'

בהדרכת: איזבלה פוקס

הגיל השלישי
לימודי ערבית

לימודי ערבית

בהדרכת: אור עטיה | מורה לערבית באולפן משטרת ישראל ובאונ' הפתוחה

מבוגרים
חיות מחמד

חיות מחמד

בהדרכת: נהוראי מלך החיות

3.5-6 1.5-3
תסרוקות ועיצוב שיער

תסרוקות ועיצוב שיער

בהדרכת: בהדרכת שמרית גוליאן

ד'-ח'
מועדון נוער
ט' י׳-יא׳ חטיבה עליונה ונוער ז’-ח’
מועצת נוער
י׳-יא׳ חטיבה עליונה ונוער
אילוף כלבים

אילוף כלבים

בהדרכת: ליזי גולן ויעל ענתבי | מאלפות ומטפלות מוסמכות בכלבים

א’-ג’ ד’-ו’
דרמה

דרמה

בהדרכת: שני בובליל | בימאית מנוסה, בעלת תואר ראשון בתיאטרון מכללת אמונה

ג׳-ו׳ בנים ג׳-ו׳ בנות
רובוטיקה

רובוטיקה

בהדרכת: דרור יצחק

ג׳-ו׳
כינור

כינור

בהדרכת: קטי קהן

רב גילאי
תופים

תופים

בהדרכת: אורן טחורש

רב גילאי
פסנתר/אורגן

פסנתר/אורגן

בהדרכת: מריה (מאשה) קובלנקו

רב גילאי
גיטרה

גיטרה

בהדרכת: פאבל שטצקי

רב גילאי
שף בכיף

שף בכיף

בהדרכת: עמית יחיאלי

גן-ב׳ ג׳-ו׳
גיבורים דיגיטליים Memory masters

גיבורים דיגיטליים Memory masters

בהדרכת: חברת קורטקס חוגים

א’-ג’ ד’-ו’
קסמים

קסמים

בהדרכת: בית הספר הגבוה לקסמים בארץ | רכז: שאול קנר

גן-ב׳ ג׳-ו׳
טיסנאות

טיסנאות

בהדרכת: חברת ״לעוף״ | אביהו כספי

א’-ג’ ד’-ו’
מבוכים ודרקונים

מבוכים ודרקונים

בהדרכת: פגסוס משחקי תפקידים | רכז: עודד אפל

א׳-ו׳

התעמלות וספורט

אורח חיים בריא

אורח חיים בריא

בהדרכת: סיסי מן

הגיל השלישי
מדיטציה

מדיטציה

בהדרכת: פלאית שושן

הגיל השלישי
יוגה

יוגה

בהדרכת: אירן סחראי - מוסמכת ליוגה

נשים בהריון נשים
קבוצת כושר ותזונה לגברים

קבוצת כושר ותזונה לגברים

בהדרכת: מאמן כושר מוסמך ממכון וקסלר

גברים
צ'י קונג

צ'י קונג

בהדרכת: איציק בן ישי | מאמן ומטפל ברפואה משלימה ויועץ בבריאות טבעית

מבוגרים
תנועה לגיל הרך

תנועה לגיל הרך

בהדרכת: צליל הלל וינרב | מוסמכת לתנועה מטעם בית הספר למקצועות הספורט

2-3 4-5
כדורסל באולם ספורט חומת שמואל

כדורסל באולם ספורט חומת שמואל

בהדרכת: ובריכוז יוני חי וצוות מאמנים

נערות ונשים ז'-ט' ד׳-ז׳ ו׳ ה׳ ג׳-ד׳ א׳-ב׳ גן
עיצוב וחיטוב הגוף

עיצוב וחיטוב הגוף

בהדרכת: לירות גאליס (יום ב') / רוני פריד (יום ו')

נשים
קפוארה

קפוארה

בהדרכת: ניר אקרשטיין | מדריך קפוארה בכיר

גן חובה - ב' ג' ומעלה גן
ספורט אקטיבי

ספורט אקטיבי

בהדרכת: נועה לוי

2-3.5 (הורים וילדים) ג'-ו' בנים ג׳-ו׳ בנות גן חובה 4-5 א׳-ב׳
כדורסל לביה

כדורסל לביה"ס התורני חומת שמואל

בהדרכת: צוות המאמנים של יוני חי

ג׳-ד׳ א׳-ב׳
כדורסל לביה

כדורסל לביה"ס ת״ת ארץ המוריה

בהדרכת: יוני חי וצוות המאמנים

ב׳-ג׳ ד’-ו’
כדורסל לביה

כדורסל לביה"ס אילן רמון

בהדרכת: יוני חי וצוות המאמנים ⋅ בשיתוף מחלקת הכדורסל הפועל ירושלים

ה׳-ו׳ ג׳-ד׳
זומבה

זומבה

בהדרכת: קרן יפרח

נשים
עיצוב דינמי

עיצוב דינמי

בהדרכת: לירות גאליס (יום ב') | רוני פריד (יום ו')

נשים
פילאטיס

פילאטיס

בהדרכת: שחף עבודי

נשים
הליכה נורדית

הליכה נורדית

בהדרכת: מישל כהן

הגיל השלישי
פילאטיס

פילאטיס

בהדרכת: רבקה כהן

הגיל השלישי
פלדנקרייז

פלדנקרייז

בהדרכת: שלום פרל

הגיל השלישי
אוסטאופורוזיס

אוסטאופורוזיס

בהדרכת: שחף עבודי

הגיל השלישי
התעמלות בונה עצם

התעמלות בונה עצם

בהדרכת: רבקה כהן

הגיל השלישי
יוגה

יוגה

בהדרכת: ליאת מי-רז

הגיל השלישי נשים
התעמלות קרקע

התעמלות קרקע

בהדרכת: מאמנת החוג: אולגה חורין | מאמנת בכירה בחוג: לימור כהן

נבחרת גן-א׳ ה׳-ו׳ ג׳-ו׳ א׳-ב׳
התעמלות אומנותית

התעמלות אומנותית

בהדרכת: יעל שמיס | מוסמכת מטעם מכון וינגייט

נבחרת ייצוגית נבחרת צעירה גן-א׳ מתקדמות ב׳-ה׳ מתקדמות גן-א' מתחילות ב׳-ה׳ מתחילות
בית הספר לכדורגל

בית הספר לכדורגל

בהדרכת: רונן שוויג | שחקן העבר של בית"ר י-ם, הפועל י-ם ונבחרת ישראל

ה׳-ז׳ ב׳ 5-6 א׳ 4-5 ג׳-ד׳
טאקוונדו

טאקוונדו

בהדרכת: בועז אסולין | מאמן בכיר דאן 5, בוגר וינגייט ורכז קורסי המדריכים במכון.

ג׳-ה׳ נוער א׳-ב׳ גן
ג׳ודו

ג׳ודו

בהדרכת: ירין רייכנטל | בריכוז: גדי בן-לולו, מאמן בכיר דאן 5

ג' ומעלה + מתקדמים גן מתקדמים גן טרום חובה א׳-ב׳
התגוננות רחוב

התגוננות רחוב

בהדרכת: ירון מזרחי | בעל חגורה שחורה דאן 3, אלוף ישראל

ז'-ט נוער ומבוגרים ד'-ו' א'-ג' מתקדים א'-ג' מתחילים ז' ומעלה בנות א'-ו' בנות ילדי הגן

חוגי אומנות

חוג ציור

חוג ציור

בהדרכת: מילי צים

הגיל השלישי
קרמיקה

קרמיקה

בהדרכת: טלמור שליו

הגיל השלישי
קרמיקה

קרמיקה

בהדרכת: איילת ספיריה | אמנית קרמיקה, בוגרת המחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית בבצלאל

א’-ג’ ד’-ו’
ציור למבוגרים

ציור למבוגרים

בהדרכת: מילי צים

הגיל השלישי
יסודות הציור

יסודות הציור

בהדרכת: מרינה הורוביץ

ב׳-ה׳
ציור למתקדמים

ציור למתקדמים

בהדרכת: מרינה הורוביץ

ו׳ ומעלה
הצייר הקטן

הצייר הקטן

בהדרכת: מרינה הורוביץ

גן-א׳
אומנות

אומנות

בהדרכת: לאה בובליל | אומנית ומטפלת ריגשית באמנות

ב'-ד' גן-א׳ ה׳-ו׳

חוגי מחול

היפ הופ וג'אז

היפ הופ וג'אז

בהדרכת: תהילה מקובר | בעלת תואר ראשון במחול ותעודת הוראה במכללת "אורות ישראל"

ו'-ח' ג׳-ה׳
א-ב במחול

א-ב במחול

בהדרכת: תהילה מקובר | בעלת תואר ראשון במחול ותעודת הוראה ממכללת "אורות ישראל"

א’-ג’
מחול יצירתי

מחול יצירתי

בהדרכת: תהילה מקובר | בעלת תואר ראשון במחול ותעודת הוראה ממכללת "אורות ישראל"

3.5-6
מחול מזרחי לנשים

מחול מזרחי לנשים

בהדרכת: בת חן כהן

נערות נשים
להקה בוגרת

להקה בוגרת

בהדרכת: מורי בית הספר ללהקות מחול הורה ירושלים | המוביל בעיר משנת 1961

ז' ומעלה
בלט לבית הספר חומת שמואל

בלט לבית הספר חומת שמואל

בהדרכת: שירה מרטין | רקדנית כוריאוגרפית ומורה מוסמכת לבלט קלאסי. בעלת תואר ראשון במחול

ב׳-ג׳ א׳
ריקודי עם

ריקודי עם

בהדרכת: מירב רונן

הגיל השלישי
בלט

בלט

בהדרכת: שירה מרטין | רקדנית כוריאוגרפית ומורה מוסמכת לבלט קלאסי. בעלת תואר ראשון במחול

ג'-ה' להקה צעירה ו'-ט להקה בוגרת 6-7 4-5
ריקודי עם לנשים

ריקודי עם לנשים

בהדרכת: שלומית נגר

נשים מתקדמות מתחילות צעד ראשון
עתודה

עתודה

בהדרכת: מורי בית הספר ללהקות מחול הורה ירושלים

ד׳-ה׳
הזומבה של אורין

הזומבה של אורין

בהדרכת: אורלי בן עמי | מדריכת זומבה מוסמכת

גן-א׳ ב׳-ג׳ ד’-ו’
להקת הורה

להקת הורה

בהדרכת: מורי בית הספר ללהקות מחול הורה ירושלים

ו׳ ומעלה
צעדים ראשונים

צעדים ראשונים

בהדרכת: מורי בית הספר ללהקות מחול הורה ירושלים

גן א’-ג’
ברייקדאנס והיפ הופ

ברייקדאנס והיפ הופ

בהדרכת: אלמוג ברגר | בית הספר you can dance

ז'-ט' א’-ג’ ד’-ו’
דילוג לתוכן