חוגי העשרה והרחבת הדעת

חוגי העשרה לילדים, נוער ומבוגרים הם חלק בלתי נפרד ממכלול מגוון ועשיר של פעילויות ספורט ותרבות המתקיימות במינהל הקהילתי במהלך השנה. עם חזרת מערכת החינוך והחינוך המשלים לפעולה בעקבות הירידה בתחלואת הקורונה, אנו שמחים להגיש לכם היצע נרחב של חוגים ופעילויות בתחומים וגילאים שונים.

חוגי המינהל הקהילתי מהווים אמצעי למימוש עצמי וקרש קפיצה לפיתוח תחומי עניין, תחביבים וכשרונות. אנו עושים
מאמצים להרחיב את הפעילויות בכל הענפים ובטוחים שכל אחד ואחד מכם יצליח למצוא את מקומו במערך החוגים שלנו.

להלן רשימת החוגים הפעילים בשלב זה (ע"פ הכללים ואישורי משרד הבריאות). ככל שנהלי משרד הבריאות יתירו חזרת חוגים נוספים- נעדכן. 

פלייר מעודכן 12.4

פלייר חוגים מעודכן 11.4 אחרי הקורונה להורדה

שימו לב! ניתן להירשם לכל החוגים בקישור

חוברת חוגים (מוקטנת) לצפייה והדפסה חוברת חוגים מוקטנת (1)

ביטול חוגים\ השהייה בעקבות כניסה לבידוד או מחלת הקורונה בקישור 

לכל שאלה ובקשה ניתן לפנות אלי במייל matnas.h.h@gmail.com או בטלפון 02-6337886.

התעמלות וספורט

סטודיו נשים
נשים
כדורסל

כדורסל

בהדרכת: ובריכוז יוני חי וצוות מאמנים

נערות ונשים ז'-ט' ד׳-ז׳ ו׳ ה׳ ג׳-ד׳ א׳-ב׳ גן
קפוארה

קפוארה

בהדרכת: ניר אקרשטיין | מדריך קפוארה בכיר

גן חובה - ב' ג' ומעלה גן
התעמלות אומנותית

התעמלות אומנותית

בהדרכת: יעל שמיס | מוסמכת מטעם מכון וינגייט

נבחרת ייצוגית נבחרת צעירה גן-א׳ מתקדמות ב׳-ה׳ מתקדמות גן-א' מתחילות ב׳-ה׳ מתחילות
בית הספר לכדורגל

בית הספר לכדורגל

בהדרכת: רונן שוויג | שחקן העבר של בית"ר י-ם, הפועל י-ם ונבחרת ישראל

ה׳-ז׳ ב׳ 5-6 א׳ 4-5 ג׳-ד׳
טאקוונדו

טאקוונדו

בהדרכת: בועז אסולין | מאמן בכיר דאן 6, בוגר וינגייט ורכז קורסי המדריכים במכון.

ג׳-ה׳ נוער א׳-ב׳ גן
התגוננות רחוב- שילוב לחימה ישראלי

התגוננות רחוב- שילוב לחימה ישראלי

בהדרכת: ירון מזרחי, חגורה שחורה דאן 4, מאמן מוסמך, ומאמן כושר מוסמך לילדים ומבוגרים

ז'-ט נוער ומבוגרים ד'-ו' א'-ג' מתקדים א'-ג' מתחילים ז' ומעלה בנות א'-ו' בנות ילדי הגן

חוגי מחול

היפ הופ

היפ הופ

בהדרכת: קרן אבן

ו'-ח' ג׳-ה׳
מחול

מחול

בהדרכת: תהילה מקובר | בעלת תואר ראשון במחול ותעודת הוראה ממכללת "אורות ישראל"

ב-ד גן-א ד'-ו' בנות ז' ומעלה בנות 3.5-6

חוגי העשרה

כינור

כינור

בהדרכת: שרה (קטי) קהן

רב גילאי
תופים

תופים

בהדרכת: אורן טחורש

רב גילאי
פסנתר/אורגן

פסנתר/אורגן

בהדרכת: מריה (מאשה) קובלנקו

רב גילאי
דילוג לתוכן