חוגי העשרה והרחבת הדעת

חוגי העשרה לילדים, נוער ומבוגרים הם חלק בלתי נפרד ממכלול מגוון ועשיר של פעילויות ספורט ותרבות המתקיימות במינהל הקהילתי במהלך השנה. עם חזרת מערכת החינוך והחינוך המשלים לפעולה בעקבות הירידה בתחלואת הקורונה, אנו שמחים להגיש לכם היצע נרחב של חוגים ופעילויות בתחומים וגילאים שונים.

חוגי המינהל הקהילתי מהווים אמצעי למימוש עצמי וקרש קפיצה לפיתוח תחומי עניין, תחביבים וכשרונות. אנו עושים
מאמצים להרחיב את הפעילויות בכל הענפים ובטוחים שכל אחד ואחד מכם יצליח למצוא את מקומו במערך החוגים שלנו.

 

שימו לב! ניתן להירשם לכל החוגים בקישור

ביטול חוגים\ השהייה\ דיווח על כניסת ילד לבידוד  בקישור 

לכל שאלה ובקשה ניתן לפנות אלי במייל matnas.h.h@gmail.com או בטלפון 02-6337886.

התעמלות וספורט

ג'ודו

ג'ודו

בהדרכת: גדי בן לולו |מאמן בכיר דאן 6

יסודי גן
אירובי DANCE וכושר לנערות

אירובי DANCE וכושר לנערות

בהדרכת: שלומית אדרי, מאמנת מוסמכת מטעם המכללה האקדמית וינגייט

ז' ומעלה בנות
זומבה!

זומבה!

בהדרכת: אורלי בן עמי / מדריכת זומבה מוסמכת

יסודי
ספורט אקטיבי ונינג'ה

ספורט אקטיבי ונינג'ה

בהדרכת: . נועה לוי מנהלת החוג -מאמנת מוסמכת עם ניסיון של כ10 שנים בהדרכת ספורט לילדים

יסודי רב גילאי
התעמלות קרקע

התעמלות קרקע

בהדרכת: לימור כהן מנהלת מרכזי "פורבץ ג'ים" ומאמנת בכירה בהתעמלות ומכשירים.

יסודי
סטודיו נשים ונערות

סטודיו נשים ונערות

בהדרכת: שלומית אדרי, שחף עבודי, תמר ביטוןו, רעות שמואל ומיטל זינגר!

נשים
כדורסל

כדורסל

בהדרכת: ובריכוז יוני חי וצוות מאמנים

נערות ונשים ז'-ט' ד׳-ז׳ ו׳ ה׳ ג׳-ד׳ א׳-ב׳ גן
קפוארה

קפוארה

בהדרכת: ניר אקרשטיין | מדריך קפוארה בכיר

גן חובה - ב' ג' ומעלה גן
בית הספר לכדורגל

בית הספר לכדורגל

בהדרכת: רונן שוויג | שחקן העבר של בית"ר י-ם, הפועל י-ם ונבחרת ישראל

ה׳-ז׳ ב׳ 5-6 א׳ 4-5 ג׳-ד׳
טאקוונדו

טאקוונדו

בהדרכת: בועז אסולין | מאמן בכיר דאן 6

ג׳-ה׳ נוער א׳-ב׳ גן
התגוננות רחוב- שילוב לחימה ישראלי

התגוננות רחוב- שילוב לחימה ישראלי

בהדרכת: ירון מזרחי, חגורה שחורה דאן 4, מאמן מוסמך, ומאמן כושר מוסמך לילדים ומבוגרים

ז'-ט נוער ומבוגרים ד'-ו' א'-ג' מתקדים א'-ג' מתחילים ז' ומעלה בנות א'-ו' בנות ילדי הגן

חוגי אומנות

תפירה (בנות. ציבור דתי)

תפירה (בנות. ציבור דתי)

בהדרכת: יפעת צדק בוגרת לימודי תפירה ותדמיתנות בעלת ניסיון של כ12 שנה בתחום התפירה לסוגיו.

יסודי נוער
ציור

ציור

בהדרכת: תמר אלון . בעלת נסיון בהדרכת קבוצות ציור מגוונות ונסיון בעבודה עם ילדים.

קרמיקה

קרמיקה

בהדרכת: איילת ספיריה | אמנית קרמיקה,

רב גילאי

חוגי העשרה

טבע ושדאות (בנים)

טבע ושדאות (בנים)

בהדרכת: עמנואל גורארי עם נסיון רב בהדרכת טיולים וחוגי שדאות בשטח.

יסודי
תאטרון (לבנות) של המרכז לאומנויות הבמה 'סימפוניה'

תאטרון (לבנות) של המרכז לאומנויות הבמה 'סימפוניה'

בהדרכת: בהנהלת יעל פלצ'ינסקי - מנחת חוגי תאטרון ואמנויות הבמה מעל לעשור, יוצרת, בימאית ומפיקת המופעים: שלוש פינות, מחבואים, גלגל ענק, גשם חם ועוד...

יסודי גן
לימודי אנגלית!
יסודי נוער
קונדטוריה

קונדטוריה

בהדרכת: קונדיטורית אליה, בעלת תואר ראשון בחינוך ובעלת בית ספר ללימודי קונדיטוריה, בלוגרית מתכונים ובעלת כ-10 שנות ניסיון באפייה,

יסודי נוער
מבוכים ודרקונים מבית 'קורטקס'
יסודי
רובוטיקה - מהנדסי הדור הבא!
יסודי
בית הספר למוזיקה 'מיתרים'
רב גילאי
אילוף כלבים מבית 'דיאלדוג'
יסודי רב גילאי נוער
כינור

כינור

בהדרכת: שרה (קטי) קהן

רב גילאי
תופים

תופים

בהדרכת: אורן טחורש

רב גילאי
פסנתר/אורגן

פסנתר/אורגן

בהדרכת: מריה (מאשה) קובלנקו

רב גילאי

חוגי מחול

הורה- בית הספר ללהקות מחול הורה ירושלים
יסודי רב גילאי גן
בלט- בית הספר למחול בירושלים
יסודי רב גילאי ג׳-ה׳ נוער
היפ הופ

היפ הופ

בהדרכת: קרן אבן

ו'-ח' ג׳-ה׳
מחול לציבור הדתי

מחול לציבור הדתי

בהדרכת: תהילה מקובר | בעלת תואר ראשון במחול ותעודת הוראה ממכללת "אורות ישראל"

ב-ד גן-א ד'-ו' בנות ז' ומעלה בנות 3.5-6
התעמלות אומנותית (לבנות)
נבחרת ייצוגית נבחרת צעירה גן-א׳ מתקדמות ב׳-ה׳ מתקדמות גן-א' מתחילות ב׳-ה׳ מתחילות
דילוג לתוכן