חוגי העשרה והרחבת הדעת

חוגי העשרה לילדים, נוער ומבוגרים הם חלק בלתי נפרד ממכלול מגוון ועשיר של פעילויות ספורט ותרבות המתקיימות במינהל הקהילתי במהלך השנה. עם פתיחת שנת הלימודים תשע”ח אנו שמחים להגיש לכם היצע נרחב של חוגים ופעילויות בתחומים וגילאים שונים. גם השנה חידשנו את היצע החוגים שלנו ובמקביל המשכנו עם חוגים אהובים ומוכרים.

חוגי המינהל הקהילתי מהווים אמצעי למימוש עצמי וקרש קפיצה לפיתוח תחומי עניין, תחביבים וכשרונות. אנו עושים
מאמצים להרחיב את הפעילויות בכל הענפים ובטוחים שכל אחד ואחד מכם יצליח למצוא את מקומו במערך החוגים שלנו.

שימו לב! ניתן להירשם לכל החוגים דרך אתר האינטרנט של החברה למתנסי"ם בכתובת
www.matnasim.org.il בלשונית ״רישום לפעילויות״ או דרך הלינק: http://hugim.org.il/homat-shmuel2020.htm

לכל שאלה ובקשה ניתן לפנות אלי במייל reutka11@gmail.com או בטלפון 02-6337886.

התעמלות וספורט

כדורסל לביה

כדורסל לביה"ס עמיטל

בהדרכת: יוני חי וצוות המאמנים

ג׳-ד׳ א׳-ב׳
אגרוף תאילנדי

אגרוף תאילנדי

בהדרכת: לירון חביב

נוער ומבוגרים
ספורט ותנועה לבנים

ספורט ותנועה לבנים

בהדרכת: נתנאל עטייה

ילדי הגן א’-ג’
יוגה

יוגה

בהדרכת: נטע רבקה רוט- מורה מוסמכת ליוגה

נשים בהריון נשים
כדורסל

כדורסל

בהדרכת: ובריכוז יוני חי וצוות מאמנים

נערות ונשים ז'-ט' ד׳-ז׳ ו׳ ה׳ ג׳-ד׳ א׳-ב׳ גן
עיצוב וחיטוב הגוף

עיצוב וחיטוב הגוף

בהדרכת: לירות גאליס (יום ב') / רוני פריד (יום ו')

נשים
קפוארה

קפוארה

בהדרכת: ניר אקרשטיין | מדריך קפוארה בכיר

גן חובה - ב' ג' ומעלה גן
ספורט אקטיבי

ספורט אקטיבי

בהדרכת: נועה לוי

2-3.5 (הורים וילדים) ג'-ו' בנים ג׳-ו׳ בנות גן חובה 4-5 א׳-ב׳
כדורסל לביה

כדורסל לביה"ס התורני חומת שמואל

בהדרכת: צוות המאמנים של יוני חי

ג׳-ד׳ א׳-ב׳
כדורסל לביה

כדורסל לביה"ס ת״ת ארץ המוריה

בהדרכת: יוני חי וצוות המאמנים

ב׳-ג׳ ד’-ו’
כדורסל לביה

כדורסל לביה"ס אילן רמון

בהדרכת: יוני חי וצוות המאמנים ⋅ בשיתוף מחלקת הכדורסל הפועל ירושלים

ה׳-ו׳ ג׳-ד׳
זומבה

זומבה

בהדרכת: אורלי בן עמי | מדריכת זומבה מוסמכת

נשים
עיצוב דינמי

עיצוב דינמי

בהדרכת: לירות גאליס (יום ב') | רוני פריד (יום ו')

נשים
פילאטיס

פילאטיס

בהדרכת: שחף עבודי

נשים
פילאטיס

פילאטיס

בהדרכת: רבקה כהן

הגיל השלישי
פלדנקרייז

פלדנקרייז

בהדרכת: שלום פרל

הגיל השלישי
אוסטאופורוזיס

אוסטאופורוזיס

בהדרכת: שחף עבודי

הגיל השלישי
התעמלות בונה עצם

התעמלות בונה עצם

בהדרכת: רבקה כהן

הגיל השלישי
התעמלות קרקע

התעמלות קרקע

בהדרכת: מאמנת החוג: אולגה חורין | מאמנת בכירה בחוג: לימור כהן

נבחרת גן-א׳ ה׳-ו׳ ג׳-ו׳ א׳-ב׳
התעמלות אומנותית

התעמלות אומנותית

בהדרכת: יעל שמיס | מוסמכת מטעם מכון וינגייט

נבחרת ייצוגית נבחרת צעירה גן-א׳ מתקדמות ב׳-ה׳ מתקדמות גן-א' מתחילות ב׳-ה׳ מתחילות
בית הספר לכדורגל

בית הספר לכדורגל

בהדרכת: רונן שוויג | שחקן העבר של בית"ר י-ם, הפועל י-ם ונבחרת ישראל

ה׳-ז׳ ב׳ 5-6 א׳ 4-5 ג׳-ד׳
טאקוונדו

טאקוונדו

בהדרכת: בועז אסולין | מאמן בכיר דאן 5, בוגר וינגייט ורכז קורסי המדריכים במכון.

ג׳-ה׳ נוער א׳-ב׳ גן
ג׳ודו

ג׳ודו

בהדרכת: ירין רייכנטל | בריכוז: גדי בן-לולו, מאמן בכיר דאן 5

ג' ומעלה + מתקדמים גן מתקדמים גן טרום חובה א׳-ב׳
התגוננות רחוב

התגוננות רחוב

בהדרכת: ירון מזרחי | בעל חגורה שחורה דאן 3, אלוף ישראל

ז'-ט נוער ומבוגרים ד'-ו' א'-ג' מתקדים א'-ג' מתחילים ז' ומעלה בנות א'-ו' בנות ילדי הגן

חוגי העשרה

אפשר לשקול אחרת

אפשר לשקול אחרת

בהדרכת: מאירה דהן

נשים
קונדיטוריה

קונדיטוריה

בהדרכת: שרה כהן

נערות ונשים
מקהלה

מקהלה

בהדרכת: מיכל לוטן

מבוגרים
טכנו טריק

טכנו טריק

בהדרכת: חברת ממריאים | אליהו מחלב

ג׳-ד׳ א׳-ב׳
מבוכים ודרקונים

מבוכים ודרקונים

בהדרכת: חברת "קורטקס חוגים"

א’-ג’ ד’-ו’
חוג שדאות וטבע

חוג שדאות וטבע

בהדרכת: עמנואל גורארי

ה׳-ז׳
דורות החומה - מועדון נשים

דורות החומה - מועדון נשים

בהדרכת: רכזת: עירית אורבך

הגיל השלישי
אנגלית מתחילים / מתקדמים

אנגלית מתחילים / מתקדמים

בהדרכת: פנינה כהן

הגיל השלישי
אילוף כלבים

אילוף כלבים

בהדרכת: ליזי גולן ויעל ענתבי | מאלפות ומטפלות מוסמכות בכלבים

א’-ג’ ד’-ו’
דרמה

דרמה

בהדרכת: שני בובליל | בימאית מנוסה, בעלת תואר ראשון בתיאטרון מכללת אמונה

ג׳-ו׳ בנות
לגו אתגרי

לגו אתגרי

בהדרכת: מהנדסים צעירים

ג׳-ו׳
כינור

כינור

בהדרכת: שרה (קטי) קהן

רב גילאי
תופים

תופים

בהדרכת: אורן טחורש

רב גילאי
פסנתר/אורגן

פסנתר/אורגן

בהדרכת: מריה (מאשה) קובלנקו

רב גילאי
גיטרה

גיטרה

בהדרכת: אלכס בלואוסוב

רב גילאי
שף בכיף

שף בכיף

בהדרכת: עמית יחיאלי

גן-ב׳ ג׳-ו׳
גיבורים דיגיטליים Memory masters

גיבורים דיגיטליים Memory masters

בהדרכת: חברת קורטקס חוגים

א’-ג’ ד’-ו’
טיסנאות

טיסנאות

בהדרכת: חברת ״ממריאים" | אליהו מחלב

א’-ג’ ד’-ו’

חוגי אומנות

נגרות

נגרות

בהדרכת: שימי סגל

ה׳-ו׳ ג׳-ד׳
חוג ציור

חוג ציור

בהדרכת: מילי צים

הגיל השלישי
קרמיקה

קרמיקה

בהדרכת: איילת ספיריה | אמנית קרמיקה, בוגרת המחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית בבצלאל

א’-ג’ ד’-ו’
ציור למבוגרים

ציור למבוגרים

בהדרכת: מילי צים

הגיל השלישי
ציור באקריליק

ציור באקריליק

בהדרכת: הדר כהן

ב׳-ה׳
ציור בשמן למתקדמים

ציור בשמן למתקדמים

בהדרכת: הדר כהן

ו׳ ומעלה

חוגי מחול

היפ הופ וג'אז

היפ הופ וג'אז

בהדרכת: תהילה מקובר | בעלת תואר ראשון במחול ותעודת הוראה במכללת "אורות ישראל"

ו'-ח' ג׳-ה׳
א-ב במחול

א-ב במחול

בהדרכת: תהילה מקובר | בעלת תואר ראשון במחול ותעודת הוראה ממכללת "אורות ישראל"

א’-ג’
מחול יצירתי

מחול יצירתי

בהדרכת: תהילה מקובר | בעלת תואר ראשון במחול ותעודת הוראה ממכללת "אורות ישראל"

3.5-6
הורה ירושלים להקה בוגרת

הורה ירושלים להקה בוגרת

בהדרכת: מורי בית הספר ללהקות מחול הורה ירושלים | המוביל בעיר משנת 1961

ז' ומעלה
ריקודי עם

ריקודי עם

בהדרכת: מירב רונן

הגיל השלישי
בלט

בלט

בהדרכת: שירה מרטין | רקדנית כוריאוגרפית ומורה מוסמכת לבלט קלאסי. בעלת תואר ראשון במחול

ג'-ה' להקה צעירה ו'-ט להקה בוגרת 6-7 4-5
ריקודי עם לנשים

ריקודי עם לנשים

בהדרכת: שלומית נגר

נשים מתקדמות מתחילות צעד ראשון
הורה ירושלים- עתודה

הורה ירושלים- עתודה

בהדרכת: מורי בית הספר ללהקות מחול הורה ירושלים

ד׳-ה׳
הורה ירושלים- ביה

הורה ירושלים- ביה"ס עמיטל

בהדרכת: מורי בית הספר ללהקות מחול הורה ירושלים

הזומבה של אורין

הזומבה של אורין

בהדרכת: אורלי בן עמי | מדריכת זומבה מוסמכת

גן-א׳ ב׳-ג׳ ד’-ו’
הורה ירושלים- להקה

הורה ירושלים- להקה

בהדרכת: מורי בית הספר ללהקות מחול הורה ירושלים

ו׳ ומעלה
הורה ירושלים- צעדים ראשונים

הורה ירושלים- צעדים ראשונים

בהדרכת: מורי בית הספר ללהקות מחול הורה ירושלים

גן א’-ג’
ברייקדאנס והיפ הופ

ברייקדאנס והיפ הופ

בהדרכת: קרן אבן

ז'-ט' א’-ג’ ד’-ו’
דילוג לתוכן